Teksti Origjinal

Kush po lun me mu ne valle
2x
Kush po lun me mu ne valle o ni bukuri
Asht e para kosovarja qe pom rrin karshi
2x
Sa mire po lun sa mire po kcen
vijn qikat rreth e rreth veq ti me pelqen
2x
zemra po me dridhet kur po luj me ty
hajde lujna djalo sa jemi te ri
2x
Sa mire po lun sa mire po kcen
vijn djemt rreth e rreth veq ti me pelqen

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021