Teksti Origjinal

2*

sje i pari e sje as i dyti
je i vetmi qe prita e priti
tona me pasuri mem dhuri
skisha me te zevendesu
skisha zvendesu

refreni
2*
diaman , diamant ti je diamat
ti per mua o shpirt ti je shum i zjarte

2*
ti me stil me rroberove o zemer
jam e jotja prej kok e ne themer
je parajsa qe e kam enderu
tkam imagjinu tkam imagjinu

refreni
2*
diaman , diamant ti je diamat
ti per mua o shpirt ti je shum i zjarte

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021