Teksti Origjinal

Une ty te deshta ne jete
dhe vetem nje jete e kam
dhe sa do qe te jete
ty perhere te kam
mbaje veten per nje kohe e mendo ku do te jesh
cka teshte mbushur koka ty
ta kane bere te tjeret

Duke pritur me koken lart
nuk mund te prek
ke shume ngjyra rreth e qark
prap larg nga une

Dhe sa do qe te kuptoj
dhe sado qe e di cka me bere mu
nuk mund te pajtohem
se te kam humbur dhe ende ty te du

Fluturo ti larg prej meje
afer qiellit larg nga une
harro ngjyren qe e theve
flutur je me ngjyra shume

Dhe sa do qe te kuptoj
dhe sado qe e di cka m’bere mu
nuk mund te pajtohem
se te kam humbur dhe ende ty te du

Fluturo ti larg prej meje
afer qiellit larg nga une
harro ngjyren qe e theve
flutur je me ngjyra shume

Fluturo ti larg prej meje
afer qiellit larg nga une
harro ngjyren qe e theve
flutur je me ngjyra shume

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020