Teksti Origjinal

Nuk e di cfare flet nuk e di cfare thua
Me pyet kur do te dua
Une a bej per ty ti a ben per mua
Me cmende me pyetjet e tua
Me cmende me pyetjet e tua
Me cmende

Ti do te me prekesh sonte
Ti do te me puthesh sonte
Ti do qe te jem e jotja sonte
E ndoshta martohesh sonte

Ti do e do e do
E nuk e di cfare do

Do te te dua djalo neser
Do jem per ti o djalo neser
Do jesh per mua djalo neser
Ato qe thua mi thuaj neser

Pra neser djalo neser
me mire ta lame peer neser

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020