Teksti Origjinal

Une jam e zjarrte e ti lehte digjesh
Kujdes per gabime vete pergjigjesh
Une jam e zjarrte e ti nuk pret
Rrezik rrezik jam per shendet

Une jam e zjarrte e ti afrohesh
Kujdes se mund te pervelohesh
Une jam e zjarrte e ti skupton
Kjo plage eshte plage qe nuk sherohet

Se une jam rryme tension te larte
Dhe i thyj te gjitha ligjet
O njeri duhet ta kesh te qarte
Afer meje digjesh

Se une jam rryme me tension te larte
dhe rrezik jam per shendet
O njeri duhet ta kesh te qarte
Dashuria ime vret.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019