Teksti Origjinal

Dashuroj dhe dashuri kerkoj
me thua sa te dua
asgje nuk mbaron
me puthje te mbuloj
sa nuk dua te ndaloj
me shume sesa qe dua
dashuroj

Nje te puthur afer ndjej
po me ben qe ta rrembej
sa here te them te dua
afshin gjej
Ty magjike s'te harroj
ty magjike s'te lendoj
sa here te them te dua
te dashuroj

Jam me ty dhe jemi prape te dy
kaq te krisur s'te dija jo, jo per marrezi
do ishte çmenduri
te jetoja une pa ty
dhe kuptimin qe merr dita kur je ti

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020