Teksti Origjinal

Ska cka na vyn kjo shami

Ska cka na vyn ma kjo shami
O kur ka lind dashnia ne ty

O shejton i shites o
Pse me ndave o prej Rites oo

Ska cka na vyn ma kjo shami
O kur po duhem une e ti

O shejtan o i shites o
Pse me ndave pre Rites o

Ska cka na vyn ma mindili
O kur po duhem une e ti

O kur O shejton i shites o
Pse me ndave o prej Rites oo

Ska cka na vyn ma kjo unaze
Cdohere me ty dashni kam pase

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019