Teksti Origjinal

ku e begenise
ku e begenise lulijen ket vende(2x)

un e begenisa
un e begenisa o vorin me peme(2x)

o vorin me peme
o vorin me peme o ku e ke pae(2x)

kur jam kan e vogel
kur jam kan e vogel ka dera i kam rrae(2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020