Teksti Origjinal

nese te mer malli
nese me kupton
mos i kurse leket
por thirr ntelefon(2x)

gjum ne sy nuk kam
thirrje jam tuj prit
ose shkruaj nje mesazh
qetsoma ket shpirt(2x)

vec njeher at zo
embel me ta ndi
edhe nvdeksha sonte
kjo nuk a rransi(2x)

gjum ne sy nuk kam
thirrje jam tuj prit
ose shkruaj nje mesazh
qetsoma ket shpirt(2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020