Teksti Origjinal

trupi holl e trupi gjall
dil me tpa osht shum sevap
faqe kuqe nftyre bardh
kam met hanger sikur dardh(2x)

qokollada jeme
per mu je e leme
zoti qysh e paska shkru
ty met dashuru(2x)

kur po tshoh haj me det
tkisha pi o si sherbet
tka fal zoti per merak
met livdu e kem me hak(2x)

qokollada jeme
per mu je e leme
zoti qysh e paska shkru
ty met dashuru(2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020