Teksti Origjinal

2x
Qke moj zemer
që vun sot
pse në syt e tu
paska lot të kam
e me ke dasht s, paska qen e shkrume t,jemi bashk

2x
bota edhe jeta
krejt kan mu
ndryshu por dy
zemrat tona kurr
s,kan mu harru

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020