Teksti Origjinal

nate e dite per ty mendoj
kurr per jete une s'te harroj (2x)

je e bukur dhe te du
oj habibe rri me mu (2x)

(ref)
mire ma ban kur me thu
se ti s'egziston per mu
tana t'keqiat mu mi thu
vjen dita me u dashuru
hanife hanife

at kujtohet dita e pare
une ne rruge kur t'pata ndale (2x)

pa dyshim une kur te shikova
oj habie n'ty u dashurova (2x)

(ref 2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020