Teksti Origjinal

Hajde ti vet mos rri
trupi yn si chocolata
nese ti kam shkri
para se me shku mesnata
dita nata nuk dallon
kjo muzik me eksiton
e me ben te te dua
sikur se ti muaaaa ti muaa.

ref2x:Hej djalo
je me shum
ende larg eshte mesnata
mu afro ti guxo
shkrihem si chocolata.

Te vallzoj
ti me ben
e te ndjehem ee veqant
e kuptoj hiq pa e then
syt e tu flasin shum qart
e hene e mart nuk dallon
kjo muzik me eksiton
e me ben te te dua
sikur se ti muaa ti muaaa.

ref2x:Hej djalo
je me shum
ende larg eshte mesnata
mu afro ti guxo
shkrihem si chocolata.


ref2x:Ende larg eshte mesnata
shkrihem si CHOCOLATA.

ref 2x:Hej djalo
je me shum
ende larg eshte mesnata
mu afro ti guxo
shkrihem si chocolata

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020