Teksti Origjinal

meri ato ce dikur mi fale
ty ste paskam hidhur fare
se kam dit se ti sme deshte
as njiher ti
meri se asgje prej teje sdua
smun te sho gjerat e tua
smun ti sho se u mashtrova
prej dikujt ce e dashurova

Ref:
pse ma syt e mi po qani
pse ma lotin smun ta mbani
ajo ce me deshti teper
sot me iku me nje tjeter(2x)

zemer pse nuk plase po durove
se dikujt shum i besove
si tja bojm tani se nuk edi
ku je ti
meri se asgje prej teje sdua
smun ti sho gjerat e tua
smun ti sho se u mashtrova
prej dikujt ce e dashurova

Ref:
pse ma syt e mi po qani
pse ma lotin smun ta mbani
ajo ce me deshti teper
sot me iku me nje tjeter(4x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021