Teksti Origjinal

un e di mire cka boj kush jam e ca knoj ku te shkoj me ket rritem cikat i tranoj djemt i ofroj qesille sistemi ju kallzoj kerka nuk kanoj vec vepra un prodhoj per ty per mua aty qe vin e jan tu shku hija ska me u haru gjithdicka kan me tu kujtu edhe ti qe je tu ngu duart bash me mu ska lidhje ku me rendesi qe je me mu.

rreh shuplaka tash dridhe belin tash (x4)

lishoja zonin senit se ktij con perpjet si ni flet kur fryn era shetit neper rrjet eshte e vertet se historia permesjet ka me u perritur me shuplake se ski me u plak perjete a je mire optimiska kalum ne komunista per ballkan te rendesishem per aeroplan pista e gjate eshte lista me sende qe i dojnzi kur ja nisa vec femrat si haroj.

rreh shuplaka tash dridhe belin tash (x4)

reporient me ni producent sanibend me ti cit garanc sen rine me ni vend nuk ka dijen as per njerez prototent e ti ca po pret nuk o veshtire po eshte lehte leviz trupi smunet truri hajde naj se me pret se ka efekt cdo gje po shkon perfekt ti prap me mercedes ti prap aky sex cashtu behet mengjes me lloj lloj nice.

rreh shuplaka tash dridhe belin tash (x4)

qe te se ze as radari se mat as kanari qe hija i bjen i pari sikur uji prej bunari vec per trupat e mire me u dridh si zinxhire ajo qe belin e sille djemt per reth i lire shum e mire atmosfera midis dimrit bohet vera srrihet ne shtepi kerset dera vijne shoqet me hummera liet vathi mrenda ne disko kon son fisko fillon aksioni kur del dicka konfisko.

rreh shuplaka tash dridhe belin tash (x4)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020