Teksti Origjinal

mos më thuaj un po shkoj
mos thuaj se nuk t'besoj

ahpirti yt qan, asht tuj mbyt
më thot loti yt ne sy

afrohu zemra ime, shkrije Lotin nfaqe time
ather do të jet ma leht
se zemrat na flasin vet

afrohu zemra ime, shkrije Lotin nfaqe time
ather do të jet ma leht
se zemrat na flasin vet

me mir tash ti me thuaj
mos ka fol doj goj e huaj
se ti sot shum s'mendojn
veq per keq ata jetojn

afrohu zemra ime, shkrije Lotin nfaqe time
ather do të jet ma leht
se zemrat na flasin vet

afrohu zemra ime, shkrije Lotin nfaqe time
ather do të jet ma leht
se zemrat na flasin vet

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019