Teksti Origjinal

Deri sod nuk e kam dit, se qka eshte dashnija, po ta dridhka zemren fort, po t'hupka vetdija . Deri sod nuk e kam dit , se qka eshte dashnija,
po ta dridhka zemren fort, po t'hupka vetdija

Ref 2X
Hajt Hajt afrohu pak, po du zemer met pas ngat , ti ti krejt mke shkri , qilu tok se du me hi

2X
Trupi jem sbahet rrahat, kur tka ty perpara, dashuris shpirt, dashuris kur mos i dal fara

Ref 4X
Hajt Hajt afrohu pak, po du zemer met pas ngat , ti ti krejt mke shkri , qilu tok se du me hi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020