Teksti Origjinal

Ty Met Lan Tjetren me gjet me mallkoft zoti peer jet fjalt e tjerve na kan nda kurr "Hallall skem me jau baa"(2x)

Edhe Mu Edhe Ty Ne Dy Pjes Zemra Nau Thyy Ti Po Vun E Un Po Vuj Pa u Pa Kalun Shum Muj
Edhe Mu Edhe Ty Ne Dy Pjes Zemra Nau Thy Ti po Qan E Un Po qaj Na i mbushen zemrat plot me vaaj

Kam Met Prit E Kam Met Prit Se nje Tjeer S'shohin syyt Te Dy Zemrat Presin presin Presin Se Dashnit tona nuk Vdesin(2x)

Edhe Mu Edhe Ty Ne Dy Pjes Zemra Nau Thyy Ti Po Vun E Un Po Vuj Pa u Pa Kalun Shum Muj
Edhe Mu Edhe Ty Ne Dy Pjes Zemra Nau Thy Ti po Qan E Un Po qaj Na i mbushen zemrat plot me vaaj(4x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020