Teksti Origjinal

kaluan shum kohh qe nuk u pamm me trup u larguam me shpirt nuk u ndam na dau gurbet ti svjen mem paa me ne vend takim duhet me nda na duhet me u ndaa... mos qaj per mua nese stë afrohem kur shoo e stkam ma shum po lëndohem mos qaj per mua nse svi met pa 1vyn me qesh 1000 me qajt u ndryshuan krejt ngjyrat e ksaj jete po ti si gjithmon dhembje zemer bete pseee?nukom zemer paty me jetuu sa her largohesh mashum te du oo ma shummm te duu

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020