Teksti Origjinal

Nëse sot nuk rri me ty
ma mos pafsha me kta sy
ska çka mduhet jet ma shum
veç mem dal qysh kam qef un

Nëse zëri yt smë flet
dije se kam mbetur vet
nuk paska ma zi nkët jet
se met pa e mos met prek

Shpirti jem shpirti jem
ti e din që me mu keq nuk tbjen (2x)ref

Ajo çka prej teje du
asht me dal nji her me mu
syt e tu rahat spom lan
po spo di qysh me ta than

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020