Teksti Origjinal

Mori kumblla gjith lezet ne cfar bace te kon gjet.
Un them plac e ti thu shnet du me bo pak muhabet.
Ndize goc ti zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet .
ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet .

REF:
Topolake lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma morre moj shpirtin ooo
Omelsine e lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma morre moj shpirtin ooo

Goce fjales mos mi luj po e lujte mos ma thuj
ruhu nga zoti e zot na rujt mos ke ra ne batce te huj
Ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet .
Ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mose luj beqarin jepi muhabet .

REF:
Topolake lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma more moj shpirtin ooo
Omelsine e lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma more moj shpirtin oooooooo.

ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet
ndize goce zjarrmin ne oxhaqe vet
mos e luj beqarin jepi muhabet .

REF:
Topolake lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma morre moj shpirtin ooo
Omelsine e lales o gjasme bo sikur nuk do cfar gjynofi paskam bo qe ma morre moj shpirtin ooooooooo

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019