Teksti Origjinal

Ajde vishu behu gati
kemi me shku sonte party
ku po bohet atmosfera
ku po shkojn tri e treja
ajde vishu behu gati
kemi me shku sonte party
ku po bohet atmosfera
ku po shkojn tri e treja.

refreni
Diskoteka plot me qika
krejt po dridhen nga muzika
sonte nata jon oj zemer
sikur ne slun askush qeter
diskoteka plot me qika
krejt po dridhen nga muzika
sonte nata jon oj zemer
sikur ne slun askush qeter.

Hapni gishtat pak me themer
ajde kce me mu o zemer
meu knaq me vallzue
jena ardh meu disponue
hapni gishtat pak me themer
ajde kce me mu o zemer
meu knaq me vallzue
jena ardh meu disponue.

Me miniqa e farmerka
kejt qikat jan ba kullerka
djemt e ri krejt si fraera
e te veshur si kullera.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019