Teksti Origjinal

2X
As ne tok as ne qiell,
mbet ky shpirti im.
Zemer thyer e pa vler,
per mu ska ma gzim.

2X
Qani syt e mi,
qani ju me lot,
ate qe une e dua,
ma kthej shpinen sot.

2X
Ti mendon se ske me vujt,
veq pse ke nje tjeter.
Ke me lyp e ske me gjet,
dashurin e vjeter.

2X
Qani syt e mi,
qani ju me lot,
ate qe une e dua.
ma kthej shpinen sot.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020