Teksti Origjinal

tri her me kerkove ti
tri her pranova une
tri her harrove ti
cdo premtim qe ma dhe mu

tri her une leshova pe
tri her ta fala ty
dashurin ti prap sma dhe
prap me mashtrove mu

ref;;tri pika tri pika ran nga syt e mi
per ato tri plag ne zemer qe mi hape ti -2 her

tri her me kerkove ti
tri her pranova une
tri her harrove ti
cdo premtim qe maq dhe mu

tri her une leshova pe
tri her ta fala ty
dashurin ti prap sma dhe
prap me mashtrove mu

ref;;tri pika tri pika
ran nga syt e mi
per ato tri plag ne zemer
qe mi hape ti... 2 her

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020