Teksti Origjinal

Sy Zezo

Hodha syte tek nje dardhe sy moj sy zezo,pashe dy pellumba te bardhe o moj vashe moj vashezoQi thot njeri moj tjetres ooo sy moj syzezo fryn o moj kjo ere e gjethit o moj vashe moj vasheze...

C'kan ti thuesh moj djalit oo..sy moj syzezo Let gjesdise malit o moj vash moj vasheze ..... C'kan ti thuesh cupes ooo sy moj sy zezo fryn kjo ere e fushes oo o moj vash moj vashezoooo...

Behet fjale e embel ooo sy moj syzezo fryn kjo ere e fushes oo o moj vashe moj vasheze, seq freskoi moj ballete sy moj syzezo ballete o moj baluketo o moj vash moj vasheze......

C'kan ti thuesh djalit oo..sy moj syzezo Lete gjesdise malit o moj vash moj vasheze....ci thot njeri moj tjetres ooo sy moj syzezo fryn kjo ere e gjethit o moj vashe moj vasheze

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021