Teksti Origjinal

sjam e kece por jam xheloze
ne shpirt sonte ti me dogje
para syve, syve tmi
ke rron zemer ne dashuri(2x)

Ref:
e kush jam un kush jam per ty
kujt ja fala ket rrini
kush jam un ce te lejoj
faj kam vet ce te duroj(2x)

sjam e kece jam e mir
me ke lidh si me zinxhir
sa po dua te largohem
aq ma teper pot afrohem(2x)

Ref:
e kush jam un kush jam per ty
kujt ja fala ket rrini
kush jam un ce te lejoj
faj kam vet ce te duroj(4x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019