Teksti Origjinal

hej hehe hej gjak e bese i mloj rudina se jan mbush malet me trima hej hehhej na i kan vra mbi 4000 e kosovar krejt djem te ri e hehehejnuk duron as rrezja hanes nuk duron as zemra e nanes hej nuk duron as zemra e nanes hej.

hehheej gjak e bese i mbulon deti se ne tivar u ba kijameti hej hhehej e me i ngrit si bjeshket e sharrit therr ne gjuhe e kan tivarin heehehej therr ne gjuhe e kan tivarin heeej.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020