Teksti Origjinal

Po erdhi dita dita qa e prita(x4)
ti mben shigjeton ti mzhvesh me sy kur me shikon,
Eh sikur te fshihem nen siklet
digjem edhe shkrihem sikur rrjet.Ti po loz me muaaaa..remix:
(po erdhi dita qe e prita)
dua edhe zdua

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020