Teksti Origjinal

premtova se do te vi mos mendo se te kam braktisur ti me prit me sy mbyllur do te gjej besova perseri me shum vite le te kem pritur aromen tende trupit te kem ndje sa kam patur mall per syt e pikelluar ne pragun tend femijerin e pata len
e jam figur une nga ti kur jam larguar
veq ty te te kem e te ndjeja afshin tend oooouuuoooouu e shkreta ime ty me fale vetem ty

ref:
o loqka jeme jeme jeten ta fal pper ty veq sy e zemer veq ty te ngjaj
o loqka jeme jeme ne gjuj te bije
o loqka jeme do te falem vetem ty
(2 here)

sa kam patur mall per syt e pikelluar
ne pragun tend femijerin e pata lan
e jam frigur un nga syt e pikelluar
atje do te jem e te ndjeja afsshin tend oooouuuuoooo e shkreta ime ti te falem vetem ty

ref:
o loqka jeme jeme jeten ta fal per ty veq sy e zemerveq ty te ngjaj
o loqka jeme jeme ne gjuj te bie
o loqka jeme do te falem vetem ty

ouououo9uiouoooooouuoo ouoiuouououo

ref:(2)x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020