Teksti Origjinal

Nje dit zemra me ndaloj
zemra me ndaloj
djalin qe un e desha shkoj djali se'q me shkoj

Nje dit zemra me ndaloj
zemra me ndaloj
djalin qe un e desha shkoj djali se'q me shkoj

Ref;
Zdo te mund te dua tjeter nuk ka tjeter si ai me mungon sa me mungon ai oj zemer ti nuk e kupton
Zdo te mund te shoh te tjeret jo si ty nuk ka ne bot me mungon sa me mungon oj zemer ti nuk e kupton

Nje dit malli me pushtoj malli me pushtoj djali mua me harroi djali me haroi (2x)

Ref: Zdo te mund te dua tjeter nuk ka tjeter si ai me mungon sa me mungon ai oj zemer ti nuk e kupton
Zdo te mund te shoh te tjeret jo si ty nuk ka ne bot me mungon sa me mungon oj zemer ti nuk e kupton(2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019