Teksti Origjinal

per qudi me veten time
nuk kalon sonte kjo nat
sikur t'ishe n'kraht e mia
sdo t'me dukej kaq e gjat
e quditshme dashuria
mendjen po ma turbullon
po kur je ne krahet e mia
zemren shpirtin pesh ma qon

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019