Teksti Origjinal

zemer zemer sa po vuan ai me ty zemer po luan zemer zemer sa po vuan shpresat tua sot u shuan e sinqert je por eshte kot ai pot ben te qash me lot e sinqert je por eshte kot ai pot ben te qash me lot

ref: 2x

a ka kush ne ket bot te mi ndal mua kta lot a ka kush oj shoqni te ma kthen at dashuri a ka kush ne ket bot te mi ndal mua kta lot a ka kush oj shoqni te ma kthen at dashuri

zemer zemer sa po vuan ai me ty zemer po luan zemer zemer sa po vuan mallin ty kush do ta shuan dashuria te ka ik e ty spo te teren syt dashuria te ka ik e ty spo te teren syt

ref: 4x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020