Teksti Origjinal

Nje dit kur do te mbetesh vet do te bjer ndermend sa dhimbje paskam patur sa nuk jam qmend .sa net te gjata kam kalu pa gjum ne sy shpirti im zemra jam mundu per ty

kthim prapa nuk kam eshte von ma ke tha gjakun ne damar shko pergjithmon shko pergjithmon
zdua te qaj te lutem prap je e njejta vetem ftyrten po e ndron
nuk jam me ai te vi me vrap te braktise tjeret e mua prap me kerkon prap me kerkon

edi se ta kam dashur shum
me troket ne der kur tjeter tlan un te jam kujtu jo asnjeher sa net e gjata kam kalu pa gjume ne sy shpirti e zemra jon mundu per ty kthim mbrapa nuk ka eshte von ma ke tha gjakun ne damar shko pergjithmon shko pergjithmon
zdua te qaj te lutem prap je e njejta vetem ftyren e ndron nuk jam ai te vi me vrap te braktisen tjeret e mua prap me kerkon prap me kerkon ..........

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021