Teksti Origjinal

disa vargje po i shkruaj
lëxoj mos haro(2x)
vec dashnija ime
mbëti po dhe jo(2x)

sa shum i dhave zëmres mërzi
mbone ce t´vuaj pa pas dashuri
me ty gabova tbesova n'fjal
hic pa mthon mendja nisa me dal

sa hër me prëmtove
po lidhim fejes(2x)
duvakut nusnis
i dola pa bes(2x)

sa shum i dhave zëmres mërzi
mbone ce t´vuaj pa pas dashuri
me ty gabova tbesova nfjal
hic pa mthon mendja nisa me dal

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021