Teksti Origjinal

se cka shohin syt e mi
syt e tjer se cka shohin
ata goca si perri
nen e bab nuk e njohin

kush je ti moj kush je ti
kush ta beri ket magji
neper faqe nga nje pik
vetull zeza mbi qrpik x2

kush je ti moj kush je ti
kush ta beri ket magji
neper faqe nga nje pik
vetull zeza mbi qerpik x2

shpesh thon zihet me pasqyren
se pasqyren e fajson
vec ajo ta njeh fytyren
vetes tende si gjason x2

kush je ti moj kush je ti
kush ta beri ket magji
mes belit ca inxhi
kush je ti moj kush je ti x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020