Teksti Origjinal

se besoi qe m s te kam
se besoi se tash vet jam
se kuptoi si ndodhi shpejt
s po me duket diq e drejt
përse ike UNE nuk e di
arsyet i di veq ti
keto dit mua
vet me le asnji fjal nuk ma the
refreni:

ti qe ma ben zemren shkrum ende ty te dua shum dhembjen brenda s mund ta mbaj (permbrenda ta mbaj)
ti qe s ma ktheve dashurin po ma ngule thiken n shpin ende zemra te kerkon SYRI ENDE LOTON..

mos me le në bankomi
veq një fjal ma thuaj ti
te lutem mos me mundo qe gabova me trego
a do te kthehesh ndonje her apo vet do mbes perjet
si nje rob ne dashuri qe vuan n e vetmi vetmi vetmi

REFRENI: ti qe ma ben zemren shkrum ende ty te dua shum dhembjen brenda s mun ta mbaj (perprenda ta mbaj) ti qe s ma ktheve dashurin por ma ngule thiken ns hpin ende zemra te kerkon SYRI ENDE LOTON

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021