Teksti Origjinal

Për her tpar dashnin fillova
e po rri gjith tuj mendu.
x2

Fort po tutna mos gabova
me thuj vajz qka ke mendu.
x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020