Teksti Origjinal

Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngatrron gruan e shkon me komshin.
Kjo rakia mendjen ma ka qu pika pika me e pi un du te bertet gruja nuk ka rendesi dhe belaja ike me raki. 2x.
Ref:Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngaterrohet nuk e gjen shtepin.Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngatrron gruan e shkon me komshin.
Kjo rakia qe terbon dynjan pasanikun edhe fukaran me dhem koka dua te harroj ne raki sot dua te notoj 2x.
Ref:Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngaterrohet nuk e gjen shtepin.Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngatrron gruan e shkon me komshin.
eeeeeeeeejj te gjith naten do festoj sa kam halle ti harroj te pi sonte un dua deri ne mengjes . ejjjjjj zemra ime e embel moj me raki dua te harroj me harrove ti mua me harro sot.
Ref:Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngaterrohet nuk e gjen shtepin.Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngatrron gruan e shkon me komshin.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019