Teksti Origjinal

pse spo fol oh shpirt me mu sdi pse mje idhnu boll me rrena tkan kallxu e boll tkan mashtru po dojn jeten me naj prish po dojn me nan da tan dynjaja xhelozojn me inat jan ba

hajde hajde fol me mu veq un tmiren po ta du fjalt e botes kan shum sherr drejt nuk folin as nje her x2

koha shkon e ti spo vjen zemren pse ma vret sa her tpys oh shpirti im perqiqen sme the e verteta del ne shesh heret ose von hajde leje kit dynja se as qe sviton

hajde hajde fol me mu veq un tmiren po ta du fjalt e botes kan shum sherr drejt nuk folin as nje her x2

hajde hajde fol me mu veq un tmiren po ta du fjalt e botes kan shum sherr drejt nuk folin as nje her x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019