Teksti Origjinal

her del me mua her del me tjetren a po e din se ma nxive jeten pa aventura nuk te jetohet por erdhi fundi kur kjo sdurohet
ref.
nese nuk te pelqej me pse nuk ma thua por vetem po mendon per qefet e tua nese nuk te pelqej me ma mir te ndahem por derdhi lot qe ende ndalen

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020