Teksti Origjinal

vetum pak t`me kishe pa ty per veti tkisha ba ment ti kisha marr bre djal
ttkisha la hiq pa fjal

Ref:
Rujo djal o ruju se ty syrin ta kam lu deshte s`deshte ti bre djal une ne ty jam dashuru

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020