Teksti Origjinal

veq ty ti fala net e gjata sa shum puthje perqafime veq ty nje ne ket bot te pata e tash mere kete jeten time ishe frymzimi veq i imi djal me trimi trim me fle tash kur ste kam ora ndal tash edhe deti u be mal tash jet nuk ka pa ty o dashuri reff.2

veq syt e tu me benin drit ndrsa fjalat me jepnin ngrohtsi veq me ty naten beja dit me ty ndaja un qdo fshehtsi ishe frymzimi veq i imi djal me trimi trim me fle tash kur ste kam ora ndal tash edhe deti u be mal tash jet nuk ka pa ty o dashuri reff.2

tash kur ste kam ora ndal tash edhe deti u be mal tash jet nuk ka pa ty o dashuri reff.3

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020