Teksti Origjinal

Mbyllur vet ne dhom ty te pres qe te kthehesh mos vono. Si e qmendur jam fjal nga tjert kur degjoj si kuptoj.Nuk e di qfar kan pse aq shum po merziten ne jeten time te drejt nuk kan qfar kan pse po habiten aaa.

Ref : 2x
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.

Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.

ne emer te dashuris puthjen falma dhe forc me jep te vazhdoj si e qmendur jam fjal nga tjert kur degjoj si kuptoj nuk e di qfar kan pse aq shum po merziten ne jeten time te drejt nuk kan qfar kan pse po habiten aaa.
Ref:
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.
en shkrum un
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021