Teksti Origjinal

Hello My name is Festim,You are
looking very sexy
You want me to get marry with you O yess o yess,sex o sex

Festim:
Rram Rram,Haram you baby
cat pik tzezen nball e paske shum crazy
Spo po boj hajgare e kom seriozisht
Hajde te une e msojna Anglisht
Edhe pse skom pare po kjo shum slun
Nashta ta shof hajrin em shti en pun
Pe paramenoj veten met huj ish kon shum trip
E kisha ngu meden tu vozit me xhip
Ma kish thy tu pi pa pare isha bo rrot
Jo ci isha pi vet po i kisha pi edhe shoktt
E per mu cu Tomorrow garant kisha hek
Isha vonu per pun im sorry im late
Please dont hate jom kon shum i pit
Shokt em kan cu n'shpi une skom vozit
Mos ma ngrit zonin a e di ci jom shqiptar
I love you very much o how sexy you are

Refrenii:
Your Hips,Your lips,Your ass are very big
O please dont go come to mee Rram Rram

Your Hips,Your lips,Your ass are very big
O please dont go come to mee....

Mad Lion:
Hello India
Rram Rram How do you do
Mustecet e zeza per ty i kom shlu
Eren ta duroj edhe moden demode
Tek e fundit me pamuk ne hund tkisha ngre
Likuren e zez ta kisha cel
Skishin therr lop vec e kishim ngel
Cd'n e Panxhabit heret apo von
Ta kisha ble te aty te shoku jon
Sputhi kobra,nlop nuk besoj,s'ha mish majmuni as se provoj
Po ty tkisha rep se je si vanilla
Tkisha pru me 32 killa
Je pesh e ngjal siren ne Sardin
Harroje Boollywudin harroje Indin
Se mgjekke mkalle em sheme ti mflladit ti je Fuza jeme

reff:
Your Hips,Your lips,Your ass are very big
O please dont go come to mee Rram Rram

Your Hips,Your lips,Your ass are very big
O please dont go to come mee Rram Rram....

o life o life o haram you my wife
Do you want me to buy flowers cuz i love flowers
Jellow,violets,roses
I will kill my father my mather my hot family for you
i will change my religion
and belived in pets dogs and cats
Rram Rram ohhh

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020