Teksti Origjinal

Pe di pe di pe di 2007

Lyrical Son Ref:

you look sexy girl you sooo beautiful you make me feel sooo abnormaaaaaallll

you look sexy girl you sooo beautiful you make me feel sooo abnormaaaaaallll

Genci:

po kcen belly dancing po ma mshel gojen
ti je plot sherr si helena per trojen po une jom hektor une nuk jom paris
jom pjuu rindor t'shti n'trip si kanabis
po kom nevoj per ty sa thmija per cicen
ketchupi per picen e
pali per mamicen
veni osht i joti tash pom len pa fryme
edhe me samba kcen
si mi shti 2 gishta n'rryme
tash make a clap
dridhu pak ma shume
je sikur peshk n'aukfarium
e veshur teper sexi e mimika shume sweet
lkuren shume te embel e t'zez pa u rrezit
sonte mos um ik e di qe je kam kqyr
mos e fol as ni fjal zemer se po shihesh n'ftyr
heeejj sonte me mu je ton naten
afer deti neper zall kur e bojna rrokaden

Lyrical Son Ref:

you look sexy girl you sooo beautiful you make me feel sooo abnormaaaaaallll

you look sexy girl you sooo beautiful you make me feel sooo abnormaaaaaallll

Lyrical Son

po dokesh nice perpara e nice permas
ishalla bohesh e para qe neser e thrras
une nuk vi mrapa veq nese don ti vet
e nese vjen ti vet
bjen shume let
shume o nxet n'krevet temin t'boj mu ni mir
t'boj me ma thirr emrin
spo du me bo venin n'zemren tane po du me met hije
veq kur ki nevoj mu um ki zgjidhje
e dije qe ki ni njeri qe per zemra o hajn
per gjini t'but jom non stop online
amo prap po thom kshtuqe kuptom mir
zemer une nuk jom ai qi i pari thirr
shume shtir e kom me dikon mu pershtat
amo shlir besom qe s'muna me zgjat
edhe pse po dokesh shume bugi
pom shtin mu shterr me knu sikur xuxiiiii

Lyrical Son Ref:

you look sexy girl you sooo beautiful you make me feel sooo abnormaaaaaallll

you look sexy girl you sooo beautiful you make me feel sooo abnormaaaaaallll

Miloti

na knojna hite na bojna hite
summer song me kto sene qe shume vite
shume mir po kcen as ni sen s'pe len n'ven
m'ki lan pa men pa men ti po kcen
1 ti plus 2 nxetsia kur bohen kto bashk
mu m'duhet terapia akull i majna dhe let shprazet rakia boll veq met pa pom zgatet rinia
shume po dukesh sexi kur po len pa tekst si libri pa shkronja
topi pa lojna shume po kcen sexi mu pom len vet si dru pa tru
spo muj me duru ma le me tu afru ma se bash nuk po muj ma .............
me ty pom rrihet du me nejt all night me ty ton naten hiq pa flejt

Lyrical Son Ref:

you look sexy girl you sooo beautiful you make me feel sooo abnormaaaaaallll

you look sexy girl you sooo beautiful you make me feel sooo abnormaaaaaallll.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020