Teksti Origjinal

Moj e mira n'diaspor a po vjen me mu n'Kosov veq niher me mu me ardh Shkup e Shkoder hajde kem mej kall.

Her ne Zvicer her ne Gjermani per ty knova moj dashni hajde e lajm o ket gyrbet e shkojm ne vend tonin se ktu ska shyhret e.

Moj e mira n'diaspor a po vjen me mu n'Tetov veq niher me mu me ardh Kumanoven tan kem me kall.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019