Teksti Origjinal

1.Zemra po te digjet sonte
ni minut me nejt me mu
me vjen keq por sju besohet
aspak syve tu.

Zemra po te digjet sonte
me mi puth buzet plot afsh
me vjen keq por je vonu
s'pranoj lutje tash.

REF:Pse pse vjen tek un
kur askush sdon met pa
pse ti vjen tek un
kur askush sdon met pa
pse sme le rehat
prej qe jemi nda
pse ti vjen tek un
kur askush s'rrin me ty
pse gjithmon ti ik e
perseri je kthy.

2.Ndoshta dikur te kam dashur
por asgje tani ska mbet
per te gjitha qe kan ndodhur
fajin e ke vet.
zemra po te digjet sonte
me mi puth buzet plot afsh
me vjen keq por je vonu
s'pranoj lutje tash.

REF:Pse pse vjen tek un
kur askush sdon met pa
pse ti vjen tek un
kur askush sdon met pa
pse sme le rehat
prej qe jemi nda
pse ti vjen tek un
kur askush s'rrin me ty
pse gjithmon ti ik e
perseri je kthy.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021