Teksti Origjinal

Qka pom vyn pranvera
dhe kjo pasuri
kur humba ma tshtrejten
hej hej hej

Shtrejten dashuri
n'Zemren tem , emrin tand
me zjarr e kam shkru
S'egziston asgje nbot
qe ka per me shu

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i re un
do te vdes per tyyy..

Me perkdhel vetmia
Ne netet pa gjum
dashuria yte hej hej hej
Me mori si lum

Ndoshta eshte 1 jet pak
ty me ta kushtu
Ndoshta ma mir eshte 2 her
per ty me jetu

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020