Teksti Origjinal

me ti puth dy syt e ballit
dy mi vjet kishe jetu 2x
me ti puth buzet e embla
neper gjak kisha garu 2x

ruju djalo ruju sa ske
ra ne dashuri te preku dora
ime ska me pas ilaq per ty 2x

e lezetshme jam o djal e
nga goja me rrjedh mjalt 2x
krejt ti baj prej dashnije
nuk ti baj o per inat 2x

ruju djalo ruju sa ske ra
ne dashuri te preku dora ime ska me pas ilaq per ty 2x

ruju djalo ruju sa ske ra
ne dashuri te preku dora ime
ska me pas ilaq per ty 2x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021