Teksti Origjinal

buzet fyti flokt e syt
krejt ne dashuri jan zhyt
kur une mendoj ne ty
jan fundosur ne vakum
trupi im ne trupin tend
kur ne ty une mendoj
sa her degjoj une per ket kenge
thell ne mua eksplodon nje lend
kur ne ty une mendoj
heshtja jote me pengoj
behesh se sme sheh kur me takon
kur mendoj ne ty

kado qe shkooj, per ty mendoj
kado qe shkooj, per ty mendoj

jan fundosur ne vakum
trupi im ne trupin tend
kur ne ty une mendoj
sa her degjoj une per ket kenge
thell ne mua eksplodon nje lend
kur ne ty une mendoj

kado qe shkooj, per ty mendoj
kado qe shkooj, per ty mendoj
kado qe shkooj, per ty mendoj
kado qe shkooj, per ty mendoj
kado qe shkooj, per ty mendoj
kado qe shkooj, per ty mendoj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020